אלרן - רשת מרכזי ג'ודו

רשת מרכזי ג'ודו מהמובילות בישראל

נעים להכיר, אלון ברגר - מייסד אלרן, מאמן ראשי ומנהל מקצועי

אלרן הוקמה לפני 30 שנה במטרה לבנות מסגרת אימונים מקצועית המחנכת למצוינות בספורט ובכל תחומי החיים. לפני הניצחונות והמדליות, אנחנו רואים במעלה ראשונה את החינוך של הספורטאי ומתן כלים משמעותיים שיעזרו לו בדרך.

"מטרה גדולה מתחילה בצעדים קטנים"

אלון מאמן ג'ודו בכיר, מורה לחינוך גופני עם לימודי התמחות לגיל הרך. בעברו היה ספורטאי בנבחרת ישראל ואלוף ישראל. במשך 30 שנות אימון צבר אלון ניסיון רב באימון ספורטאים בכל הגילאים והרמות. את האימונים הוא מעביר בדרך הייחודית לו.

צוות המאמנים:

צוות המאמנים באלרן מורכב מאנשי חינוך לכל דבר ועניין. הניסיון העשיר, המקצועיות, השאיפה למצוינות והמסירות הגדולה של הצוות, הם אלו שהופכים את אלרן לרשת מרכזי הג'ודו המובילה בישראל.

תוכנית אימונים ייחודית אשר נבנתה על ידי המאמן בשיתוף אנשי מקצוע המתמחים בגילאים אלו. 

התוכנית משלבת את עולם הג'ודו עם החינוך הגופני, תוך דגש על שיפור יכולות מוטוריות, יציבה נכונה, חיזוק חגורת הכתפיים, קואורדינציה ועוד מגוון רחב של יכולות.

האימונים משפרים את הביטחון והמשמעת העצמית, מסייעים לבעיות קשב וריכוז ומהווים הכנה טובה לבית הספר. 

במהלך האימונים לומד הג'ודוקא הצעיר את יסודות הג'ודו בדרך יי

לימוד ענף הג'ודו במסגרת חינוך לכל דבר ועניין, באווירה משפחתית,חמה ותומכת.

האימונים מותאמים לגילאי הילדים הן בגישה והן ברמת הקושי, תוך מתן דגש על היחס האישי וההתקדמות של כל ילד. 

הילדים "צוברים הצלחות" וחווים בעצמם איך מאמץ והתמדה מובילים להצלחה.

במסגרת הנבחרות הצעירות והבוגרות שלנו, זוכים הספורטאים לאימונים מתוגברים ומעטפת רב תחומית של אנשי מקצוע בתחום התזונה, הכושר הגופני והמנטאלי.

בין ספורטאינו נמנים אלופי ישראל וחברי נבחרת ישראל בגילאים השונים ואנו גאים להיות חלק משמעותי מהכשרת ספורטאים מצטיינים בענף הג'ודו האולימפי.

  • ראש העין: ביה"ס חיים גורי, רחוב יגאל אלון 25.
  • קרית אונו: אולם ספורט עלומים, רחוב הכפר 1.
  • אור יהודה: אולם ספורט הי"א, רחוב אליהו סעדון 99.

בונים אופי מנצח!

לקוחות ממליצים

"אלון, חייב לומר לך בנימה אישית נורא שמחתי לראות היום את הגישה החינוכית שלך כלפי תום. אני מאוד שמח שהוא במקום כזה שמפתח לערכים. יישר כוח והערכה ענקית!!! תודה אלון!"
חייב לכתוב לך כל הכבוד לך על המקצועיות והיחס הרציני שאת נותן לכל המתאמנים כאילו מחר הם מתמודדים בתחרות אליפות העולם . אני יכול להעיד על הבן שלי שעשה קפיצה מאוד משמעותית רק בשנה הזו שהוא איתך . הגישה שלך ומה שאתה מביא איתך גורם לילדים להתיחס לאימונים בשיא הרצינות ובסוף מביא להשגים שגורמים להעצמה ותחושת מסוגלות אצל הילדים . מגיע לך כל הכבוד גדול זכינו במאמן נדיר ! 👏👏👏
"אלון היקר, תודה על הדרך ואופן ניהולך את החוג, על רמת המקצועיות הגבוהה אותה הפגנת, על יחסך האישי, האכפתי והמעודד אשר לו זכינו כל הילדים וההורים בחוג. אוהבים אותך מאוד!"
רציתי להגיד לך תודה על השנה הנפלאה הזאת! ממש תענוג לראות אותך עם הילדים. אתה מקנה להם ביטחון, חינוך ובעיקר הנאה רבה! פעם ראשונה שאני רושמת את איתי לחוג וזה היה מעל ומעבר לציפיות! תודה רבה על הכל, ניפגש בשנה הבאה!

השאירו פרטים