קורל פרידן – הקולצ’רית

מאבחנת בקול ומאמנת אישית ועסקית בשיטת הקולצ’ינג

נעים להכיר, קורל פרידן

מילדה ללא קול ל-CEO של המותג הכל בקול ומייסדת שיטת הקולצ'ינג הבינלאומית והבלעדית.

כילדה, עברתי בין מדינות, בין שפות, בתוך תרבויות וחוויתי תחושת ניכור ואתגרים חברתיים עקב מחסומי שפה. לכן, אך טבעי שהמפתח לתקשורת החל מהקשבה לטונציה, קצב, וכוונה כאשר המלל לא היה מובן. אם לא די באתגר השפתי, נתקלתי בחרמות, מכות פיזית והתנכלות מצד החברה בין מעברי המדינות ושם הבטחתי לעצמי, בגיל 8, כי אף אדם לא יעבור את אשר עברתי ויתרה מכך, חשתי תשוקה גדולה לתת השראה לאחרים כיצד להשתמש בקולם על מנת להישמע בעולם בו הרגשתי שקופה ואילמת.

עם השנים, גיליתי יכולות הקשבה נדירות שמקורן בתופעה הנקראת מיסופוניה, לצד רצון עז להיות שחקנית, זמרת, כותבת , ונואמת. הרגשתי מיד את תחושת השליחות בוערת בבטני בכל פעם שזכיתי להיות על במה ולהעביר מסר בועט או לרגש קהל שלם. אבל, עדיין מאוד פחדתי מקולי שהיה גבוה יחסית וקצב הדיבור היה מהיר וחלש. משנות ה-20 החל מסע מרתק אל חקר עולם הקול שהחל ב 12 שנים כמנהלת מכירות בתפקידי ענק, לימודי משחק ופיתוח קול תלת שנתיים, כתיבת שני מחזות, לימודי תרפיה בקול, לימודי אימון וייעוץ עסקי, וייסוד שיטת הקולצ'ינג.

הקול הוא הכל ורצוי שנדע להשתמש בו ככלי תקשורתי, עסקי ומעורר השראה.

הביטוי "קולצ'ינג" נולד מתוך הצורך האישי והעסקי שלי לפני יותר מעשור:

מצד אחד זיהוי חסמי הצלחה, איתור נקודות פוטנציאל וצורך בכלים להתמודדות עם דפוסים מעכבים כבעלת עסק. להכין בניית אסטרטגיה עסקית ותוכנית עבודה לא יסייעו לבעל עסק לשגשג ולהגשים את עצמו אם לא ידע לנהל את עצמו לפני הרבה  העסק. לכן לפני דיאגנוסטיקה עסקית, נבצע דיאגנוסטיקה אישית הנותנת מענה ברמה האישית-רגשית לניהול מצבים מורכבים, מתן כלים ליצירת מיינדסט מנצח ופיתוח חוסן, מוטיבציה ויצרתיות.

מהצד השני, נכנס החלק המעשי. רוב האנשים יודעים מי הם רוצה להיות אבל פחות כיצד להגיע לשם. בנוסף, כל אחד מאיתנו מגיע עם סט ייחודי של כישרונות, יכולות וקצב ולכן אי אפשר להכין תוכנית אחידה שתתאים לכולם. לאחר אבחון קולי נבנה עבורכם תוכנית עבודה מותאמת אישית, נסמן מטרה ארוכת טווח וקצרת טווח ונגדיר משימות ברורות שיאפשר לכם להתקדם בקצב שמתאים לכם.

  • לכל קול טביעה ייחודית.
  • בשימוש נכון, הקול יכול לשמש ככלי תקשורתי, עסקי ומעורר השראה.
  • הקול שלכם משפיע על קבלת ההחלטות שלכם הבריאות שלכם, בחירת בן/בת הזוג שלכם ואפילו על הפרנסה שלכם.
  • אבחון קולי.
  • ייעוץ וליווי עסקי בשיטת הקולצ’ינג.
  • תהליך אישי / רגשי.
  • פגישת מיקוד משולבת עסקי / קולי.
  • הרצאות וסדנאות.

מן התקשורת

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים