כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים

בעולם הדיגיטלי של היום, עומדים לרשות כל עסק קטן ובינוני ערוצי השיווק והפרסום של החברות והעסקים הגדולים במשק. היום, גם עסק קטן יכול לגדול ומהר, אם הוא עושה שימוש חכם בערוצים הדיגיטליים בהם נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים שלו.

בעולם בו לא מעט פגישות עסקים נעשות אונליין וכל עסק מבליט את הנוכחות שלו בערוצים הדיגיטליים השונים, כרטיס ביקור דיגיטלי הפך למוצר שיווקי מקצועי ויעיל.

מרבית השיחות הראשוניות עם הלקוחות הפוטנציאליים נעשות בשיחת טלפון. היתרון של כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא שמייד לאחר שיחת הטלפון, תוכלו לשלוח לו בהודעת וואטסאפ לינק לכרטיס הביקור שלכם ולמעשה להוסיף ערך רב לשיחת המכירה שלכם. 

את רוב הלקוחות היום פוגשים בעלי העסקים ראשית בפלפון ובערוצים דיגיטליים אחרים. הפלפון הפך מזמן לכלי המרכזי בו מתקיימות ומתנהלות פגישות עסקיות, מו"מ ונסגרות עסקאות. משום כך- אם הכל קורה בפלפון ברור שהכי קל לכל בעל עסק לשלוח אחרי השיחה עם לקוח פוטנציאלי את כרטיס הביקור החכם הדיגיטלי שלו. מה יותר חכם מזה?

כרטיס ביקור דיגיטלי מציג אתכם בטכנולוגיה חדשנית ונוחה למשתמש. הוא מציג ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם את כל המידע הרלוונטי במקום אחד וכמובן, לאורך כל הכרטיס יש לא מעט כפתורים נגישים המניעים את הלקוח ליצור איתכם קשר. 

את הלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם תוכלו לפרסם ברשתות החברתיות, בהודעת הפתיחה בוואטסאפ העסקי שלכם וכמובן לאחר כל שיחת טלפון בהודעה פשוטה ומהירה.

כרטיס ביקור דיגיטלי- מביא לכם לקוחות. נקודה.

* כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס ביקור המותאם אישית לעסק ולבעליו. הוא עושה שימוש בתמונות מקצועיות המתאימות לרמה ולאווירה של העסק שלכם – הוא מצליח להרשים וזה הדבר החשוב ביותר.

* באמצעות כרטיס הביקור תוכלו לספק ללקוחות שלכם וללקוחות הפוטנציאליים מידע מהותי אודות פעילות העסק, שעות הפתיחה, התמחויות, מקרי הצלחה ועוד.

* בזכות כרטיס הביקור הדיגיטלי לקוחות יוכלו למצוא אתכם בגוגל, לראות עדויות של לקוחות ממליצים ואת סיפורי ההצלחה של העסק שלך.

* לקוחות יוכלו ליצור איתכם קשר בלחיצת כפתור, לנווט אל בית העסק, לכתוב לכם המלצה ולהשאיר לכם פרטים.

* כרטיס הביקור הדיגיטלי יכול לשמש כדף נחיתה / אתר one-pager

כרטיס ביקור דיגיטלי – שיווק, תדמית, בידול ומיתוג בכרטיס אחד חכם!

אהבתם? שתפו את הכתבה >>

מאמרים נוספים

כרטיס הביקור הדיגיטלי ישנה הכל בעסק שלך!

digital studio | דיגיטל סטודיו - כרטיסי ביקור דיגיטליים - כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק