אתי יחזקאל

פ.ל.א | פשוט להיות את

מטפלת בשיטת NLP בשילוב עולם הרוח והנומרולוגיה

נעים להכיר, אתי יחזקאל.

מטפלת בשיטת NLP בדרגת TRAINER וארגז כלים רחב המשלב את עולם הרוח, נומרולוגיה טיפולית והנחיית מעגלי נשים.

כמטפלת, אני מחוברת מאוד לעולם הרוח, לאמונה ולתודעה הגבוהה ובתהליכי הליווי והסדנאות בהנחייתי אני שוזרת כלים בשילוב ה-NLP והדמיון המודרך.

שילוב הכלים הרוחניים לכלי ה-NLP מאפשר חיבור לנפש האדם, לפרום קשרים סבוכים מהעבר ולהגיע לשינוי רצוי  באופן מטיביי בחיי ההווה.  

בצמתי החיים אני פוגשת אנשים המבקשים שינוי בחייהם, חלקם כבר איבדו תקווה, רבים מהם מצויים במעגל של מחשבות שמערפלות ומנהלות את תודעתם שמביאה אותם לתיסכול ותקיעות. 

באמצעות ה-NLP והכלים הטיפוליים הנלווים אני מלמדת אותם לנהל את מחשבותיהם, לאתר את ההצלחות ואת נקודות האור ולספר את הסיפור של  חייהם  מחדש ומנקודת מבט שונה שמביאה  לשינוי המיוחל.  

גם אני הייתי שם, כך גם התחיל המסע האישי שלי! 

כמטפלת, אני מכירה בדיוק את אותו חוסר ביטחון פנימי והעדר אמונה עצמית ביכולת, הקושי לסמוך על העצמי ולהציב גבולות לאחר, אני מכירה גם את הביקורת הפנימית ותחושת האשמה, ואני נדהמת כל פעם מחדש כיצד שינוי בתת המודע, במחשבה וביטוי רגשי יכול לשנות את התודעה מבפנים ולאפשר לאדם לחיות חיים מלאי ביטחון כך שיוכל להגשים את חלומותיו באומץ ובתעוזה, חיים שבהם הקול הפנימי נשמע ומובע והמציאות בהירה.

אשמח ללוות גם אותך במסעך ולגלות את הפלא שבך.

  • טיפול בקליניקה
  • סדנאות

אני מזמינה אותך לחצי שעה של היכרות אחת על אחת – פגישהאישה.

פגישה שבה אנחנו מתמקדות בך, כדי להכיר אותך טוב יותר, להגיע לתובנות ולקבל ידע שישנה לך כיוון בחייך. 

חצי שעה של חיבור אל התת המודע ואיסוף האוצרות ממנו. 

בואי לגלות את המסרים המדוייקים והמרגשים שממתינים לך , לאתר את הפער בין הרצוי למצוי ולהתחבר אלייך דרך דימיון מודרך. 

ההשקעה שלך בעצמך: 57 ₪ ל-30 דקות.

להפוך לאישה שאת חולמת בלי ביקורתיות ומחשבות שמרחיקות אותך מעצמך ומשבשות את מערכות היחסים שלך עם עצמך ועם הסביבה הקרובה.

מהיַלְדָּה שהיית לאִשָּׁה שאת

להיות האִשָּׁה שאת רוצה מהפנים אל החוץ!

הסדנה הזו תשנה לך את מערכת היחסים איתך (בראש ובראשונה) ותשפיע לטובה על חייך – מריצוי חיצוני לריצוי פנימי.

הסדנה תשחרר אותך מחסמים שמנהלים אותך ביומיום ותאפשר לך להתחבר פנימה, לפגוש את החסמים והאירועים להביא ריפוי לאותם מקומות שעד היום נדחקו להביט אלייך בעיניים רכות ומבינות נטולות שיפוטיות וביקורת.

תלמדי לראות אותך על כל חלקייך ופשוט לאהוב אותך.

לפרטים נוספים לחצי כאן

ימים א-ה, 09:00-20:00.

הפרויקטים שלנו

לקוחות ממליצים

ה-Nlp הוא אחד הדברים הכי טובים שקרו לי. אני הכי שמחה בעולם שבחרתי לצאת לדרך הזו יחד עם אתי, שהזכירה לי כל פעם מחדש שהכל מתחיל ונגמר בראש ויחד הגענו למקום הרבה יותר שלם, שברנו מחסומים ומאז יצאתי לדרך חדשה. הליווי התמיכה, הזמינות וההיענות שלה לכל שאלה היו משמעותיים ביותר וידעתי שתמיד היא תהיה פה בשבילי
אתי אהובה❤️ קודם כל אוקיר תודה על ההיכרות שלי איתך ושזכיתי ללמוד ממך ולעבור איתך את התהליך שלי. הגעתי אלייך וקיבלת את פניי כל מפגש ומפגש בחיוך ובאנרגיות טובות. קיבלתי כלים לחיים ובעיקר למדתי על עצמי בעזרתך הידע הרחב שלך והנתינה עזרו לי להגיע ליעד שלי בתחומים שונים ואת זה אזכור תמיד 💕💕
אתי היא דמות משמעותית בשבילי, שעברה איתי תהליך בו למדתי להיות בשביל עצמי, להעצים ביטחון ואהבה עצמית וגם לדעת לשחרר. תהליך מעצים ומשנה חיים עם תמיכה אינסופית בדרך להעצמה אישית ולכבוש כל מטרה עם אמונה וכח רצון.
מאיה סעאת
הטלפון הראשון לאתי הוא זכרון בלתי נשכח. שיחה שהתלוותה בהמון רגשות של כעס ועצב. סיפור ילדות שבכל פעם נפתח והחזיר אנרגיות שליליות לחיים. החלטתי שהגיע הרגע לטפל בנפש שלי וזכיתי להכיר את אתי המדהימה, המלאכית שלי! הגעתי לאתי כשאני ביחסים לא טובים עם ההורים, רציתי לעזוב את העבודה, הרגשתי לחצים שלא ידעתי להכיל וניסיונות כושלים להרחיב את המשפחה שלי. טיפול ה NLP עם אתי גרם לי לראשונה להתמודד עם סיפור הילדות שהלך אחריי לכל מקום וגרם לחוסר ביטחון, חוסר אמונה בעצמי וכעסים על ההורים. היום, הסיפור הזה כבר לא מסופר, הוא נסלח ונגמר במפגש האחרון בטיפול. מסיום הטיפול, נקלטתי להריון, התקרבתי יותר לאמא והתקדמתי לתפקיד ניהולי בעבודה. ובכל פעם של התמודדות אני נזכרת בנקודות מסוימות בטיפול שהעצימו אותי ולוקחת משם כל דבר שאני צריכה! "תגידי איך את עושה לי שמח אין יותר עננים נגמרו הגשמים ושוב אני זורח איך מורידים ת'ירח שיפלו כוכבים ככה זה בחיים" אם תרצו להפסיק לספר לעצמכם סיפורים שלא מקדמים, זה הזמן! ממליצה בחום על אתי, המלאכית שלי❤️
לילך כ.
התהליך שעברתי עם אתי המדהימה לימד אותי לאהוב ולקבל את עצמי כפי שאני ולמתן את הביקורת העצמית שלי. קיבלתי כלים פרקטים לעבוד על התנהגויות ותגובות שרציתי לשפר,יחד עם העצמת החוזקות הקיימות בי. הליווי ארוך הטווח שעטוף באמפתיה, הקשבה, אכפתיות ודיוק מסייע בשימור התהליך המשמעותי שעברתי, וביישום הכלים בחיי היומיום. תודה רבה אהובה, את אלופה אמיתית😘
מורן ע.

השאירו פרטים