גבריאל אוטן

משרד עורכי דין אוטן ושות'

נעים להכיר, גבריאל אוטן

טוב שהגעת לכאן! אנחנו במשרד עורכי דין אוטן ושות' מאמינים בחיבור כנה עם כל לקוח, תוך יצירת אמון המבוסס על הערך המוסף הייחודי שאנו מעניקים. מתוך ההבנה כי עולם הנדל"ן עמוס במושגים מקצועיים, סימני שאלה וצמתים, אנו עומדים לרשותך בליווי מלא וצמוד, בזמינות לכל נושא ועניין. הכל כדי לגרום לך להרגיש בטוח בתהליך מתחילתו ועד סופו.

אנו מתמחים בנדל"ן, מיסוי וליווי חברות, תוך שילוב בין עריכת דין איכותית וידע נרחב ומקצועי מתחום החשבונאות. השילוב של השניים מאפשר לנו ליצור מעטפת חזקה, עמידה וברורה לכל לקוח, במלוא מובן המילה וללא פשרות. יחד, אנו שותפים לדרך לקראת ההצלחה – המטרה שהגדרנו יחד בתחילת התהליך.

האני מאמין שלי הוא חיבור עם הלקוח תוך יצירת בסיס אמון חזק כך שהערך המוסף שמקבל הלקוח הוא ליווי מלא וזמינות עבורו על מנת שיחווה תחושת בטחון בתהליך שהוא עובר איתי.

  • מיסים
    אזרח או חברה הניצבים בפני רשות המס חייבים ייצוג מקצועי ומנוסה, של עו"ד עם רקע חשבונאי וכלכלי, להם ראייה רחבה של המטריה המורכבת. משרדנו מתמחה בייצוג נישומים מול רשויות המס השונות ומול כלל הערכאות המשפטיות, הן במישור האזרחי והן בפלילי. הצוות המשפטי במשרדנו מייצג בנאמנות ומקצועיות חסרת פשרות באופן שוטף בענייני המס הבאים: משא ומתן מול רשויות המס בישראל, הן בשומות והן בהשגות ומתן חוות דעת משפטיות במיסים, מיסוי נדל"ן לרבות תכנון מס, סוגיות מס ערך מוסף וליטיגציה אזרחית ופלילית בתחום המס.

  • נדל״ן
    רכישה או מכירת מקרקעין עשויה להיות העסקה המשמעותית ביותר בחייו של אדם. לצורך כך, נדרש ליווי משפטי שוטף בכל שלבי הרכישה והמכירה בכדי למנוע טעויות הרות גורל ותאונות מס. משרדנו מעניק ליווי משפטי מקצועי בעסקאות מכירה ורכישה של נכסי מקרקעין: דירות, מגרשים, בתי עסק ובתים צמודי קרקע. ליווי זה נדרש החל משלב בדיקת הזכויות בנכס, ניהול משא ומתן מסחרי ומשפטי, עריכת הסכם המכר, סיוע בקבלת הלוואות מובטחות במשכנתא, מתן ייעוץ מיסויי שיטיב עם הרוכש או המוכר וכלה בהעברת זכויות הרישום בטאבו, ברשות מקרקעי ישראל ובחברות המשכנות.

  • ליווי חברות
    בעלי מניות המעוניינים להקים חברה צריכים ליווי משפטי מקיף החל משלב ייסוד החברה, עריכת הסכם מייסדים, ליווי שוטף לאורך תקופת פעילות החברה לרבות עריכת הסכמים מול ספקים ולקוחות, כשהמטרה היא לשמור על החברה ממקרים בהם היא עלולה להיות חשופה לתביעות משפטיות, ולהגן עליה בעסקאות אליהן היא נכנסת עם צדדים שלישיים.

ימים ראשון עד חמישי 09:00-18:00

לקוחות ממליצים

....
...

השאירו פרטים