GALDENING

תכנון, הקמה ושיקום גינות

אודותינו

הזרעים להקמת גלדנינג נטועים עמוק בתוך חוויתי כשכיר ומתוך הצורך לתקן את מה שרבים בתחומי חווים בתחילת דרכם – היעדר הדרכה והערכה לעשייה. בחזוני שאפתי ליצור מקום נעים ומזמין לאנשים שרוצים לעבוד בעבודה משמעותית ומהנה. זוהי גם ליבת העשייה והאווירה המאפיינת את סביבת העבודה בגלדנינג, ואני מכשיר את דור הגננים של המחר.

ברמה האישית והמקצועית אני שואף לשיפור מתמיד בתחום הגינון, שאיפה שקיננה בי עוד בעת לימודי האגרונומיה. אני אוהב "עבודת כפיים" ולכן באופן טבעי יצאתי אל השטח ועזבתי את מעבדות המחקר. אני אדם מעשי, ואני נהנה לראות תוצאות מהירות, אכפת לי מהאנשים ומהגינות שהם מטפחים, ולכן אני משלב בעבודתי שיטות וכלים נכונים וחדשניים. אני פועל על פי שיטת עבודה סדורה ומסייע גם לגננים אחרים לייעל את שיטות העבודה שלהם.

גלדנינג משלב בין אהבתי לצמחים ולטבע לבין רצוני לעזור, לתת ולדאוג לסביבה. גלדנינג הוא גם נקודת ההתחלה לעשייה ענפה בתחום המחזור הכוללת הקמת מפעל. בזכות גלדנינג אני והצוות המקצועי שעובד עמי זוכים לנקות רעלים מהסביבה, להוסיף צבע, טעם וריח לגינות, למרפסות ולאנשים ולהפוך את העולם לירוק יותר.

גלדנינג – גינון מא' ועד ת'
בין אם תרצו להתייעץ בנושא בחירת העציץ שלכם ובין אם תרצו לבחון חבילת שירות מקצועית לטיפוח הגינה – אנחנו נשמח לסייע. אנחנו מציעים שירותי הקמה, שיקום ותחזוקת גינות, ואף נשמח להדריך אתכם – אם תרצו לטפח את גינתכם בעצמכם.

  • הקמת גינות.
  • שיקום גינות.
  • תחזוקת גינות.

ימים א-ה, 8:00-17:00
ימי שישי וערבי חג, 8:00-15:00

הפרויקטים שלנו

לקוחות ממליצים

גל והצוות שלו עשו עבודת שיקום מדהימה לחצר! מדובר בחצר גדולה מאד שמכורח הנסיבות לא טופלה כמעט בכלל למעלה מחמש שנים. הם הגיעו לג'ונגל רציני וכמות מטורפת של עבודה והשתלטו על הכל בצורה יסודית ומקצועית. קיבלנו עדכונים- תמונות, סרטונים והקלטות- לאורך כל התהליך. הכל נעשה תוך התייעצות איתנו, התחשבות במצב ובבקשות שלנו. לא קיבלנו שירות כזה נעים ומקצועי מבעל מקצוע כבר הרבה מאד זמן, וזה היה כיף גדול. מעבר לשירותיות (שבעיניי זה כמעט הכל), המחיר הוגן והגון, העבודה שנעשתה הייתה מקיפה וסופר מקצועית וכולם יצאו מאד מרוצים מהתוצאה. אז תודה ענקית לגל והצוות שלו, ואנחנו ממליצים באהבה גדולה 3>
שני כץ
יש את חיי הגינה שלפני גל ויש את אחרי, הגינה מטופחת, מסודרת, החריצות מורגשת אנחנו והגינה שמחים מאוד 🙂 תודה רבה!!! מחכים לפירות של הקיץ 😍
נופר גולדנברג
גל הגיע אלי לתכנון ועיצוב הגינה, היה מאוד שירותי ואדיב, הראה מקצועיות וידע נרחב תוך התחשבות בכל המרכיבים כגון תנאי השטח,.שמש, עלויות, שמירה על תקציב ורצון שלי כלקוחה . ממליצה בחום
הילה סטרול
שירות ויחס מעולה!! נהנתי מאוד להזמין ממנו דרך הפלאפון תוך שליחת תמונות ודוגמאות!! תודה מחכה להזמין סיבוב נוסף!!
רוני כץ
הגינה שלנו הייתה ממש מסכנה עד שגל הגיע והציל אותה מאיתנו! מאז שהוא התחיל לעבוד עליה, היא אחת הגינות הכייפיות. הכניסה לבית שלנו מהממת ופורחת, יש עציצים בכל מקום וכל פעם יש איזה שדרוג מהמם שהוא עושה לנו.. ובמחיר ממש הוגן ושפוי.. אין עליו!
שני סבוראי בנד
היה בסדר גמור, והשירות מצוין! גל לקח על עצמו חתיכת פרוייקט. גינה שהוזנחה 6 שנים. הצמחייה גדלה פרא והעצים תפסו כל אחד כיוון לא ברור והתוצאה פשוט וואוו!! אחרי כ6 שעות של עבודה והמקום נראה חלום! גל, שיחקת אותה! אחרי שבועיים הזמנתי את גל פעם נוספת לשיפורים נוספים ואזמין אותו בהמשך פעמים נוספות כשאצטרך.
אלעד בכר
פרט לעבודה המקצועית והמדויקת שגל והצוות שלו עשו, גל גם היה מאוד נעים מבחינת יחסי אנוש, דאג להסביר ולפרט כל עניין שעלה. במסגרת הטיפול החד פעמי בגינה נוקשו עשבים, נגזמו עצים, נאספו עלים והדשא הסינטטי קיבל טיפול מיוחד עם מכונה יעודית להרמת הסיבים. תודה רבה 🙂
אפרת ב.
שירות מהטובים שקיבלנו! עשה גיזום מקיף ויסודי. גל היה זמין ונתן מענה מהיר ונעים בכל שלב בתהליך. קיבלנו הצעת מחיר מסודרת ומפורטת, מחיר הוגן והגון, וביצוע העבודות נקבע למועד קרוב ונוח. לאורך כל העבודה קיבלנו עדכונים (תמונות והודעות) בנוגע להתקדמות, הכל התבצע בהמון התחשבות והבנה של המצב הנתון. גל והצוות שלו השקיעו מכל הלב, גם כשהעבודות התארכו וגם בגשם. אנחנו והדיירים מאד מרוצים מהתוצאה ומהאופן בו התבצעה העבודה, מאד נעים היה לדבר ולהתעדכן עם גל ואנחנו בטוחים שעוד נחזור לבקש את שירותיו!
יותם ח.
המון זמן חיפשתי גנן כזה?שאוהב גינות שיודע גינות ואם על הדרך גם נעים לעשות איתו עסקים אז בכלל. עד שהגעתי לגל : גל הקשיב לרצוני להםריח את המרפסת בעזרתrewilding . הלך איתי כל הדרך ואף העביר לי מאמר ארוך ומלמד על rewilding . לא רק שהמרפסת נראית נפלא אלא שהנקיון בכל עת בה הגיעו הוא ואנשיו נותר מושלם . אין עליכם ! ממליצה בחום!
אורית שביט

השאירו פרטים