חנה פישמן

עיצוב ואדריכלות פנים

נעים להכיר, חנה פישמן.

מעצבת פנים, בוגרת מכללת אורט, עוסקת בתכנון ועיצוב פנים של דירות חדשות ובשיפוץ דירות יד שנייה. אני חיה ונושמת את תחום העיצוב עוד מנעוריי ועוסקת בתחום כבר למעלה מ- 10 שנים. אני מומחית בהתאמת החלל לאורח חייו של הלקוח, תוך שילוב מוצלח של אסתטיקה עיצובית וצרכים פונקציונאליים, וזאת כדי לאפשר לכם בחיי היומיום, לחיות בבית נעים, בטוח ונוח.

מה מייחד אותי?

אני מביאה לתוך תהליך העיצוב והליווי – חדשנות ויצירתיות, מקצועיות, תחושת בטחון,  ודאות ורוגע – מרגע פגישת הייעוץ הראשונית ועד הכניסה לבית החדש, ובכך אני מאפשרת לכם להגשים את החלום, תוך הפחתת תחושת אי הוודאות והתמודדות מוצלחת עם מגוון האתגרים שבדרך.

זה הזמן שלכם לחיות את החלום!

רכשתם דירה חדשה? בשעה טובה! 
אבל כדי להפוך את הדירה שקניתם לבית החלומות שלכם, צריך לבצע בה שינויים ולעצב אותה מחדש! 
אז אם אתם רוצים לעשות סדר ולהבין מאיפה מתחילים, אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ממוקדת שבסופה תקבלו:

  • רעיונות להתאמת הדירה לצרכים שלכם.
  • קונספט עיצובי והעמדת הריהוט בחלל.
  • אומדן תקציבי וסדר עדיפויות בבחירות.
  • סדר פעולות שעליכם יהיה לבצע לאורך התהליך.

בסיום הפגישה יהיה לכם סדר בבלגן (וגם בראש) ותוכלו להתחיל תהליך מסודר של עיצוב בית חלומותיכם!

בא לכם לרענן את העיצוב בבית שאתם גרים בו, אבל לא מתאים כרגע לעשות שיפוץ נרחב?

אני מזמינה אתכם לתהליך של "מהפך בחלל"- תכנון ועיצוב של חלל ספציפי על פי בחירתכם.

בשלב הראשון תוכלו לשתף ולהתייעץ איתי בנוגע להתלבטויות שלכם עוד לפני הכניסה לתהליך – כיצד נכון לתכנן ולעצב את החלל החדש? מה תהיה הערכת העלויות? ועוד.

לאחר מכן אעזור לכם לאמוד נכון את סוג וכמות העבודה הנדרשת ואת העלות הצפויה וכל זאת עוד לפני שאתם יוצאים לדרך… 

בהמשך אעשה לכם תכנון ועיצוב החלל הנבחר מא' ועד ת', שיכלול סקיצות, תוכניות, בחירת חומרים, התאמה ושילוב עם שאר המרחב הקיים, הלבשה ובחירת אביזרים וכמובן ליווי צמוד עד גמר ה"מהפך".

החלטתם שהגיע הזמן לשפץ או קניתם דירה חדשה?

בא לכם להפיק מהבית את המקסימום התכנוני שיתאים לאורח החיים שלכם?

אני מזמינה אתכם לעבור את התהליך המורכב הזה לכל אורכו על הצד הטוב ביותר ובלי פשרות!

בתהליך הליווי "קומפלט" – אלווה אתכם יד ביד לאורך כל הדרך, מהתכנון דרך העיצוב ועד לקבלת הבית המחודש והמושלם עבורכם.

בזמן התהליך תקבלו הסברים ברורים בכל שלב ושלב, אבנה את התוכניות לקבלני הביצוע, אלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר והתאמת הגוונים השונים, ולבסוף נבחר את הריהוט, האביזרים והדקורציות לבית, והכל תוך הנחיות צמודות, שיקנו לכם רוגע ובטחון לאורך כל התהליך.

ימים א-ה,  9:00-18:00.

פרויקטים

לקוחות ממליצים

"פניתי לחנה כדי לקבל יעוץ בשינויים נדרשים בדירת קבלן להשקעה. חנה עברה ביסודיות על כל התוכניות בזמן קצר, עברה על המפרט הטכני, העבירה הערות קריטיות לתיקונים נדרשים. תשומת הלב של חנה מנעה טעויות משמעותיות וחוסר נוחות שהיינו נתקלים בהם ללא התיקונים שלה, בעת קבלת הדירה. חנה הסבה את תשומת ליבנו לפרטים חשובים להתנהלות מול הקבלן, וחסכה לנו הרבה מאוד כסף בתיקונים עתידיים שהיינו אמורים לעשות ללא העיצוב ותשומת הלב שלה. ממליצה מכל הלב על השרות של חנה, כי מעבר להיותה מקצוענית, יסודית, אשת מקצוע מעולה, היא גם נעימה ומתחברת לרצונותיו של הלקוח בקלות ובנועם מיוחד."
"התוודעתי לחנה כמעצבת פנים יסודית, מקצועית ומוכשרת, שמשלבת במדויק בין פרקטיקה לעיצוב בעלת ידע נרחב שיודעת לפתור דילמות גדולות וקטנות בראייה מרחבית ויד בוטחת. ולא פחות חשוב בדרכה עם חיוך, נועם וסבלנות אין קץ גם כאשר מדובר במצבים מאתגרים הזמינות שלה והרוגע עובר גם ללקוחות, דבר חשוב בפני עצמו שהלקוח יודע שהוא נמצא בידיים טובות ומקצועיות. כך שכל פרויקט עבורה מקבל את היחס כאילו הוא "הבית הבלעדי שלה"."

השאירו פרטים