עמותת א.נ.י

אנחנו נצליח יחד

קידום נשים ונערות מאוכלוסיות ומגזרים שונים בכל הארץ

אודותינו

עמותת א.נ.י – אנחנו נצליח יחד, הוקמה במטרה לקדם נשים ונערות מכל האוכלוסיות והמגזרים ברחבי הארץ.

העמותה הוקמה על ערכי החינוך לשוויון ודמוקרטיה, העצמת נשים ובנות נוער, גישור וצמצום פערים חברתיים, כלכליים ורגשיים בדרך אל השוויון המיוחל שחייב, פשוט חייב להפוך לנורמה.

בנוסף, מקדמת העמותה את ערכיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית שאחד הערכים החשובים שלה, על פי היהדות עצמה, הוא קבלת האחר. לצד זאת, העמותה מקדמת את ערכיה של ישראל כמדינה דמוקרטית ורבת פנים.

קידום הנשים מתבצע בעזרת מלגות לימודים אקדמאיים, ליווי, הכשרות שונות והעשרה עד לסיום התואר. תרומתן של הנשים לעמותה חוזרת בכך שהן יבצעו חונכות לבת נוער מרקעים שונים ובכך הנערות מקבלות קידום בנושאים לימודיים, חברתיים, רגשיים וליווי אישי מותאם.

העמותה הוקמה מתוך החזון לצמצם פערים מקצועיים, חברתיים, כלכליים ורגשיים במטרה להגיע לשיווין המיוחל.

קידום הנשים בהיבטים השונים יביא למגמת עליה במעמד האישה במקומות עבודה, שיווין זכויות, יציאה ממעגל אלימות ו/או סביבה רעילה, שיפור כלכלי ומעמד סוציו אקונומי נמוך.

אנו מאמינים כי קידום הנערות עם ליווי והעשרה מותאמת יביאו למזעור נערות מפליטה ממסגרות החינוך והגעה למעגלי זנות, סמים ורחוב ובנוסף נצליח ליצור להן תקרת זכוכית גבוהה וטובה יותר שתביא אותן לעתיד טוב יותר.

הערכים שעומדים לנגד עינינו הם חינוך לשוויון ולדמוקרטיה, העצמת נשים ובנות נוער, גישור וצמצום פערים חברתיים, מקצועיים, כלכליים, קידום ערכיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, דמוקרטית ורבת פנים. 

כל אישה ו/או גבר שעבר שינוי מגדרי או גבר אשר מוגדר כאישה ע"י סביבתו הרחבה יוכל להגיש מועמדות להיכנס לתוכנית.

שלב ראשון – הגשת מועמדות וראיון אישי:
כל מקרה נבחן לגופו בהתאם לסטטוס משפחתי, מס' ילדים, הוצאות והכנסות.

כמו כן, יתבצע עם ראיון אישי עם המועמדת במטרה להכיר אותה טוב יותר, את הרקע ממנו היא מגיעה ואת שאיפותיה האישיות והמקצועיות.

שלב שני – מרכז הערכה:
מועמדים שיעברו את השלב הראשון יגיעו למרכז הערכה עם נשות מקצוע על מנת שנוכל לקבל ראיה רחבה יותר על הנשים ועל היכולות שלהם להתמודד עם סיטואציות שונות ולסיים לימודים וחונכות בצורה מיטבית.

שלב שלישי – קבלת הנשים:
בשלב קבלת הנשים המתאימות לתוכנית ובהתאם לכמות של אותה העיר, מתבצעת ההתאמה לבת הנוער.

הנערות אשר יכנסו לתוכנית יהיו נערות מרקעים שונים וכאלו שקיבלו המלצה על ידי הרשות של אותה העיר או על ידי אגף החינוך או הרווחה.

העמותה יוצרת שיתופי פעולה עם רשויות וגופים ואירגוניים שונים על מנת לקבל מלגות ו/או תקציב למלגות.

כמו כן, העמותה תגייס כספים מאנשים פרטיים, קהילות וחברות.

ימים א-ה, 8:00-17:00

פרט לפרט - מומחים בהקמת סביבות עבודה

לקוחות ממליצים

"משלב העיצוב, דרך הביצוע, ועד האכלוס הוכחתם שאין דבר העומד בפני הרצון. בניתם עבורנו סביבת עבודה יעילה, יפהפייה, נעימה ומפנקת. ניהלתם וביצעתם פרויקט בקנה מידה עצום, בלוחות זמנים צפופים מאוד וכל זאת בשקט תעשייתי מוחלט, מבחינתנו, כאילו הפרויקט נבנה מעצמו. תודה רבה על המסירות, הנחישות ושיתוף הפעולה"
אידו ג'ינו, מנכ"ל RAPID API
"גיל, קובי וכל צוות פרט לפרט היקר. מתחילת הפרויקט ועד סופו ויש לומר גם לאחר שהסתיים, סיפקתם שירות נעים ואדיב, תוך שמירה על סטנדרט ביצוע גבוה ואיכותי, עמדתם בלוחות הזמנים ובכל מילה שנתתם והייתם זמינים ונכונים לכל בקשה. תודה רבה על פרויקט בניה שהיה מהנה ונעים ובעיקר תודה על התוצאה הנפלאה"
אביאל זיו, עו"ד
"צוות יקר בעזרת הנחישות והמקצועיות שלכם, הצלחנו לעמוד באתגרים הקיצוניים ולמסור את הפרויקט בלוחות הזמנים הכמעט בלתי אפשריים שהוגדרו. המסירות שלכם, לצד הידע והניסיון היוו את הבסיס להצלחת הפרויקט"
אלירן אזולאי, מפקח בניה סי בריבוע
"קובי וגיל, תודה על שיתוף הפעולה, היצירתיות שבפתרונות, הנכונות ליישם כל פרט ופרט והרצון המשותף למסור את הפרויקט ברמה הגבוהה ביותר. הניסיון העשיר, הידע והיכולות המקצועיות שלכם הפכה את תהליך העבודה ליעיל ומהיר בצורה יוצאת דופן"
אריאל אמריו, אדריכל
"תודה על ליווי מדוייק מקצועי ונעים בדיוק כמו שהיינו צריכים בשביל לבנות את גורד השחקים שנמצא בכוף גורדון. לא היה אפשרי בלעדיכם. פרוייקטים בענף הבניה והשיפוץ כוללים תהליכים המבוססים על גורמים רבים ומחולק לשלבים שונים. שילוב הכישורים שלנו מאפשר לנו להשתלב ולסייע בכל שלבי הפרוייקט, לספק לכם פתרון מלא וכולל או לחילופין פתרון ייעודי המותאם בדיוק לצרכים שלכם."
שמואל אזולאי, מנכ"ל אגורן פרוייקטים

השאירו פרטים