אילן יהושע

פתרונות צמיחה עסקית על פי מטרות

המליצו עלינו

נעים להכיר, אילן יהושע

עם ניסיון של למעלה מ-30 שנים בניהול, מכירות והובלת משברים עסקיים לצמיחה, החלטתי לארוז את הניסיון שלי וליצור ארגז כלים המאפשר לי כיום לייעץ וללוות עשרות חברות ועסקים בתהליכי צמיחה ולעזור להגדיל את הפעילות העסקית שלהם.  

בעבודה המשותפת אנו בוחנים לעומק את הצורך הספציפי של העסק שלך, עושים את התאמה המיוחדת לעסק בהתאם לתוצאות הנדרשות ספציפית לך, כך שבסוף המיקוד הוא בעסק שלך שהוא לא כמו עסקים אחרים. ברגע שמתחילים את התוכנית מיד מרגישים את ההבדל והשוני.

עם השנים פיתחתי שיטה ליצירת פתרונות ממוקדים על פי מטרות מוגדרות מראש ועכשיו, אני מזמין גם אותך לצאת לדרך הבטוחה, המהירה והממוקדת להצלחה שלך.

על השיטה

בעולם העסקים המודרני, קיים מכלול עצום של תחומים הדורשים ייעול ושיפור באופן שוטף. הסיבה לכך היא ריבוי המתחרים בכל תחום, הלקוחות שהפכו חשדנים יותר ומחפשים לא רק מוצר ושירות איכותיים, אלא גם ערך. השיטה שפיתחתי, מעניקה מענה ממוקד מתוך ראייה רחבה במטרה לעזור לחברות לייעל בדיוק את אותם תהליכים ותחומים.

העניין הוא שעד כה, עולם הייעוץ העסקי הציג תהליכים כלליים מאוד המבוססים על עקרונות שלווא דווקא מתאימים לכל עסק ולתהליך המהותי שעליו לעבור; מה הוא יכלול? מהי המטרה ואיך הכי נכון להשיג אותה?

אני נוהג להביט על תהליכים כאלו כמעין בופה הכולל מרכיבים רבים; אסטרטגיה, פיתוח עסקי, ניהול כללי, גיוס והתנעת עובדים, תפעול, אוטומציה, מכירות, שיווק ועוד, כשכל מרכיב בפני עצמו הוא עולם שלם מלא בתתי נושאים, מטרות, כלים ושירותים. כך, מטרתנו היא לאתר את המרכיבים "בבופה" העסקי שלך שמונעים מהעסק להתקדם ולצמוח, ולבנות לכל אחד מהם אסטרטגיה ספציפית משלו. 

כלומר, ליצור פתרונות ממוקדים לפי מטרות ויעדים שהוגדרו מראש על פי אותם מרכיבים בחברה שלך אותם יש לפתח ולדייק.

היתרון הגדול ביותר בשיטה זו, הוא שהיא מותאמת ישירות אליך, למטרות הספציפיות שלך והחברה שלך. בלי מרכיבים מיותרים, בלי הסחות דעת, בלי לגעת בגלגלים שכבר עובדים כמו שצריך. 

הלקוחות שמגיעים אלי נהנים ממערך פתרונות ייחודי ומקיף הכולל מרכיבים רבים:
מכירות, ניהול, אסטרטגיה, שיווק, כספים, פיתוח עסקי, גיוס והנעת עובדים, תפעול וביצוע ועוד.. כשכל אחד מהם עולם שלם מלא בתתי נושאים, מטרות, כלים ושירותים.
השירות מיועד לחברות ועסקים ומתבצע בהתאמה אישית בהתאם לגודל החברה.

ימים א-ה 9:00-19:00

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים