לב את פרץ בניה ויזמות

חידוש מבנים | יזמות נדל"ן | שיפוץ כללי

הכל כדי שהפרויקט יצליח

חברת לב את פרץ בנייה ויזמות בע"מ הינה חברת בוטיק הפועלת בשנים האחרונות בתחום הבנייה והיזמות בצפון הארץ. החברה החלה את דרכה כחברת שיפוצים וביצעה עשרות פרויקטים של שיפוץ מקיף בבתי מגורים והקמת עסקים משלב השלד ועד לגימור הסופי.

הידע, המקצועיות והניסיון העשיר אשר צברה החברה במסגרת שנות פעילותה הפכה אותה לאחת המבוקשות בעיקר בנישה של שיפוץ דירות יוקרה. יכולותיה של החברה בעבודות שיפוץ מן מהסד ועד לטפחות, מהשלד ועד למסירת המפתח בצורה המקצועית ביותר לצד עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ושמירה על התקציב מובילים יותר ויותר לקוחות לבחור בה, בשעה שהם מבקשים לבצע שיפוץ מקיף וכללי בדירה שלהם.

שיפוץ דירות יוקרה דורש עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר לצד עבודה צמודה מול אדריכלים ו/או מעצבים, מתוך שאיפה לייצר עבורכם את סביבת המגורים היוקרתית שאותה אתם מבקשים ליצור במרחב הפרטי והמשפחתי שלכם. לב את פרץ בנייה ויזמות מעסיקה את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר ושומרת על סטנדרטים מקצועיים ללא פשרות, כך היא יכולה לספק את רמות הגימור הגבוהות הדרושות עבור שיפוץ דירות יוקרה.

עם העלייה בביקושים הרחיבה החברה את פעילותה וכיום היא מנהלת מספר פרויקטים במקביל ממרכז הארץ צפונה עם כניסה לתחום חידוש ושיפוץ מבני מגורים ומבני תעשייה, כאשר החברה חרטה על דגלה להתמקצע בתחום שיפוץ ושיקום מבנים מתוך רצון להובילו בשנים הקרובות!

לב את פרץ בנייה ויזמות בע"מ מנוהלת מתוך תפיסת עולם חברתית אשר מחייבת אותה לתרום בחזרה לקהילה ולחברה שבמסגרתה היא פועלת. מיום הקמתה החברה מספקת שירותים של שיפוץ ותיקונים לעמותות שונות הפועלות באזור צפון הארץ והיא שואפת להמשיך ולעשות זאת ואף להרחיב את פעילותה, לצד הרחבת פעילותה העסקית.

  • חידוש מבנים
  • יזמות נדל"ן
  • שיפוץ כללי
  • עבודות צבע
  • עבודות גבס
  • עבודות ריצוף וחיפוי
  • עבודות אינסטלציה
  • בניה קלה

ימים א-ה, 7:30 – 17:00.

הפרויקטים שלנו

לקוחות ממליצים

ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שעשינו בבית! מקצועיות, דיוק, יושרה והוגנות שכבר לא רואים היום. אנשים שעושים הכל מהלב. אם אתם רוצים שקט נפשי ושיפוץ עם לילות מלאי שינה זה רק אולג. אולג והצוות, רגע לפני סיום, תודה גדולה על הכל!
נטע מרקוביץ'
ממליץ בחום צוות מקצועי בניצוחו של אולג עבודה ברמה גבוהה ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים ואיכות עבודה ללא פשרות שיפץ לנו את כל הבית עם עבודות קונסטרוקציה לא פשוטות והכללל התבצע עם חיוך ענק ושקט ראויים לשבח
רז משה
אולג והצוות שלו הגיעו ועבדו במקצועיות, בשקט ובנקיון מופתי. בנו לנו קיר אקוסטי וציפו הטפט. יצא מדהים. המון תודה ואנחנו שמחנו מאוד להכיר בעל מקצוע ישר, מקצועי ונעים !! נמליץ לכולם עליך !!!
רעות דוידוביץ' סורק
אולג והצוות המקצועי עשו עבודה מצוינת ואפילו סיימו את הפרויקט לפני המתוכנן ובתקציב שהוגדר לכך מראש.
רפי וילנגר
עמידה בזמנים, שימוש בחומרים הטובים ביותר ותוצאה סופית בדיוק כמו שציפינו!
הדס פלג
מקצוען אמיתי ובעל מקצוע מעולה. שיפץ לי את המשרד. ממליץ בחום.
איתמר לנדאו

השאירו פרטים