ליאור ברגמן

עורך דין נזיקין

נעים להכיר, עו"ד ליאור ברגמן.

עו"ד ברגמן מתמחה בייצוג תובעים בתחום נזקי הגוף. אחד מתחומי ההתמחות של עו"ד ברגמן הוא מתן ייצוג משפטי לנפגעי תאונות דרכים.

עו"ד ברגמן פועל במרץ על מנת להבטיח שהנפגעים יקבלו את הפיצוי המגיע להם מחברות הביטוח.

בין אם אתם מבקשים פיצויים בגין הוצאות רפואיות, כאב וסבל או נזקים אחרים, המומחיות של עו"ד ברגמן מציעה מגדלור של תקווה ותמיכה.

  • ייצוג משפטי בתביעות לשון הרע.
  • ייצוג תובעים בתחום נזקי הגוף, ולרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות בשטחים ציבוריים וכדומה.

יגאל אלון 94, מגדל אלון 2, תל אביב – יפו.

ימים א-ה,  9:00-17:00.

לקוחות ממליצים

שלום רב לכל הקוראים את השורות הלאה. אני בעל היכרות אישית, ארוכת טווח עם עו"ד ליאור ברגמן עוד מספסל למודינו. אני יכול להעיד ללא היסוס כי עו"ד ברגמן הוא בעל ידע וניסיון מקצועיים הנדרשים במלאכתו היום יומית. נוסף על כן, הלה אדם מוסרי ובעל מידות טובות. לא אטעה אם אמליץ אותו לכל מי שנזקק לשירותים משפטיים בתחומי התמחותו.
עו״ד מעולה - מעניק שירות מקצועי ונותן טיפים טובים. עבדתי עמו במשרד עורכי דין והוא תמיד ידע לייעץ ולתת כיווני חשיבה טובים שהצליחו להזיז דברים ולסגור קצוות.
נעזרתי בשירותיו של ליאור לאחרונה, ויש לא מעט דברים טובים לספר עליו. מקצוען ומקצועי, ישר, הגון, פועל בשקיפות, אבל בעיניי הדבר הכי חשוב הוא שליאור היה בצד שלי ב-100% ודאג לפועל כאילו מדובר במקרה שלו. ולא רק סתם לקחת תיק של עוד לקוח. תודה ליאור אתה אלוף אמיתי !
עו״ד ומשפטן מבריק! שירות אישי מעל ומעבר למצופה! לפני שהוא עו״ד הוא אדם איש מקסים שמתעניין, תומך ומסייע בדברים שאינם שייכים לשירות המשפטי. מעבר לכך, נלחם עבורי כמו אריה והתוצאה המשפטית מעל ומעבר למה שדמיינתי שניתן להשיג. ממליץ בחום לכולם!
עו"ד ליאור ברגמן ייצג אותי במסירות ובמקצועיות בתיק נדל"ן והשיג לי הסכם פשרה מספק. עו"ד ברגמן הוא נעים הליכות, סבלני ושקול.
עו"ד ברגמן מתנהל במקצועיות בכל הסוגיות המשפטיות המונחות בפניו, ומתייחס ברצינות לכל התיקים תוך מתן יחס מכבד ללקוחותיו.
ליאור טיפל לנו במשבר אמון וחוב שנוצר לנו עם הרו"ח, והצליח להוביל אותו לחתום על הסכם תשלום חוב. עשה את הכל במסירות ובמקצועיות! ממליצה בחום.
עו"ד מעולה. בכל סוגייה משפטית, דעתו של ליאור תמיד כזו הנשקלת בכובד ראש. אדם חרוץ, יצירתי ושקדן, אשר עזר לי רבות בשנותיי כסטודנט למשפטים.

השאירו פרטים