ניקול שרון

יועצת לאורח חיים בריא

נעים להכיר, ניקול שרון

יועצת לאורח חיים בריא ומאמנת כושר אישית מאז 2005, אבל האמת היא שמאז שאני זוכרת את עצמי, העיסוק בספורט ובאורח חיים בריא הם חלק בלתי נפרד מחיי ומהזהות שלי. כיום אני מתמקדת בעיקר בייעוץ לאורח חיים בריא ובהנחיית סדנאות לירידה במשקל ולשיפור הבריאות.

התחלתי את דרכי המקצועית כמאמנת אישית בחדר כושר. כך נחשפתי לתסכול האדיר ולמאמצים האינסופיים שנשים וגברים משקיעים על מנת לרדת במשקל, וחשבתי שחייבת להיות דרך אחרת, שתהיה יעילה יותר, אבל גם בריאה. הבנתי שמהפך אמיתי, כלומר ירידה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן, מחייב שינוי תזונתי, כן ואמיתי. לא עוד דיאטה מזדמנת או שיקוי אופנתי חדש, אלא שינוי שמגיע מהשורש והופך לאורח חיים.

כשיצאתי לדרך עצמאית הקמתי חברה ארצית למאמני כושר אישיים עד הבית. זה חייב אותי לבדוק שיטות לירידה ושמירה על משקל תקין, וכך גיליתי את דרך הריפוי הטבעי, שלהפתעתי לא נחשפתי אליה מהרופאים או המרצים שלמדתי אצלם. התרגשתי לחקור שיטה שלמעשה הייתה טבועה בי עוד קודם, והתאימה בדיוק ל"אני מאמין" שלי.

דרכי החדשה זיכתה אותי בחיוניות, ערנות מחשבתית, כושר פיזי,
ומשקל תקין שאני שומרת עליו עד היום, גם לאחר הריונות ולידות.

דרך העבודה שלי מביאה לירידה במשקל בצורה טבעית, נעימה והגיונית, ואפילו קלה, לצד שיפור הבריאות והיכולות הגופניות. יתרונה הבולט הוא שהיא מתאימה לכולנו, גם העסוקות והעסוקים שבינינו שאין להם את הזמן (או הרצון) לבלות במטבח.

מזה כמעט שני עשורים שניתנה לי הזכות ללוות אלפי נשים, גברים ומשפחות בדרכם למשקל תקין. אחרי שנים של ניסיון אני מאמינה שכל אחת ואחד מאתנו יכולים להחזיר את האוכל הבריא לשולחן המשפחה ומזמינה אתכם לעשות את השינוי הזה כאן ועכשיו ביחד

 

פגישת פיצוח:
פגישת יעוץ חד פעמית.

סדנת סקיני:
6 מפגשים וליווי שוטף בקבוצת וואצאפ סגורה למשתתפי הסדנה בלבד למשך שנה שלמה.

ייעוץ אישי:
אם אתם מעדיפים לעבור את תהליך הירידה במשקל בצורה אישית ולא קבוצתית, אני מזמינה אתכם לתהליך ליווי אישי וממוקד ביחד איתי.

חוג בית

טלפון: 053-3372993
אימייל: nicole.sharon.fitness@gmail.com
שעות פעילות: ימים ראשון עד חמישי, 8:30-19:00

לקוחות ממליצים

״אחרי שנים של תקיעות מפגש אחד ויהיו עוד עם שרון שכנע ו האסימון ירד מקצועית נעימה קשובה...מסמנת מטרות מעולה ממליצה מאוד מאוד🙏🙏״
ציפי סלומון
״מקצוענית ומשקיעה, יחס אישי ותוצאות מוכחות!״
רוני נומרק
״מקצועית, חרוצה, אכפתית ועם אנרגיות טובות. כיף לעבוד איתך. רואים תוצאות מהר ולאורך זמן. תודה!״
דוד ברמן
״מקצועית, חרוצה, אכפתית ועם אנרגיות טובות. כיף לעבוד איתך. רואים תוצאות מהר ולאורך זמן. תודה!״
דוד ברמן

השאירו פרטים