א.יצחקי פרויקטים

בונים הצלחה

נעים להכיר, אורן יצחקי.

קבלן ראשי בבניה, ביצוע ותכנון בכל מגוון המקצועות בעולם הבנייה, החל מבנייה פרטית ועד
בנייה מסחרית, ציבורית ועיסקית.

אנו מביאים איתנו ניסיון רב שנים, בשלות, תשוקה ואהבה למקצוע הבניה ביחד עם הרצון להביא ערך מוסף, לשפר, להשביח ולהיטיב את הנכסים. חברתנו מקפידה על איכות בלתי מתפשרת לתהליכים ושלבים מקצועים תקניים ובטיחותיים, תוך עמידה בלוחות זמנים.

אנו מאמינים "שהכל אנשים" וכי עסקים עושים על בסיס חיבור אישי ואמון עם הלקוח תוך הקשבה והבנת צרכי הלקוח ולכן כל מפגש שלנו עם לקוח הוא ייחודי ומפרה.

אנו מחוייבים ללקוח, לתהליך ולתוצאה בכל השלבים, כולל אחריות לאחר סיום הבנייה.

האני מאמין שלנו הוא יצירה, השבחה והתחדשות של הנכס/המבנה/הדירה,לכדי הבאת ערך מוסף רב ללקוחות שלנו. הרווח, הסיפוק וההנאה על פניהם של הלקוחות שלנו בסיום הפרויקטים הם האנרגיה המניעה אותנו להמשך עשייה מוצלחת ופורייה.

  • קבלן ראשי.
  • קבלן שלד גמרים ופיתוח.
  • ניהול וביצוע כולל תכנון ועבודה מול יועצים.
  • השבחת נכסים.
  • טיפול במבנים מסוכנים ושיקום בטונים.
  • בנייה, גבס, צבע, ריצוף, טיח, אינסטלציה, חשמל נגרות, מסגרות אלומיניום בלגי, איטום, חיפויים.

ימים א-ה, 7:00-19:00.

הפרויקטים שלנו

לקוחות ממליצים

אורן יצחקי ניהל את פרויקט הבניה של מבנה "קל גב" בפארק תעשיות ראם. אורן ניהל את הפרויקט בעשיה יומיומית מדויקת ואיכותית, תוך הקפדה על כל הפרטים בסבלנות ואוירה טובה ומכובדת. הפרוייקט המורכב אותו אורן ניהל הסתיים בזמן קצר יותר מהמתוכנן ובתוצאה טובה ואיכותית.
משה גנץ, מנכ"ל ובעלים "קל גב"
אורן ניהל וביצע את "בית חנה הרבי" והיה קשוב, מקצוען והכי חשוב- אנושי לכולם. שמחתי להכיר ולעבוד איתו על פרויקט מיוחד ומורכב מסוג זה.
דן טרוים, אדריכל
לאורן יצחקי היקר, אתה איש מקצוע מעולה ומוכשר נאמן ומסור, לעבודה שאתה מבצע. אתה אחראי גם לאחר העבודה בא ומתקן כל מה שצריך ועונה לטלפונים, מה שבעלי מקצוע אחרים בדרך כלל לא עונים אחרי שמסיימים את העבודה.
שלמה צפניה, יזם נדל"ן
אורן וצוות עובדיו ביצעו אצלינו עבודות שידרוג דירת 5 חדרים חדשה. העבודות נגעו במגוון רחב של פעולות ומקצועות , והכנת הדירה למגורים. כל העבודה בוצעה יד ביד עם הארכיטקטית שלנו, תוך עמידה בלוח הזמנים ובתקציב, לשביעות רצונינו המלאה.
אבי ואסנת יגר

השאירו פרטים