פרט לפרט

הקמת סביבות עבודה וביצוע פרויקטים מורכבים בהתאמה אישית ועם ליווי מלא

אודותינו

פרט לפרט הוקמה מתוך ההבנה שהסוד להצלחה טמון ביכולת הסנכרון בין אנשי המקצוע השונים ובין שלבי הפרוייקט. ההתמחות בקשרים העדינים שבין העיצוב, התכנון והביצוע היא המפתח לקבלת החלטות שקולות בזמן אמת שיובילו לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

השותפים בחברה יוצרים שילוב התמחויות ייחודי הכולל: ניהול פרויקטים, יזמות נדל"ן, רישוי, ניהול עסקים ועיצוב פנים ובעלי ניסיון במגוון רחב של פרוייקטים, בענף הבניה והנדל"ן.

הניסיון הרב שצברנו, כל אחד בתחומו, ההיכרות העמוקה שלנו עם תהליכי הבניה ובעיקר ההבנה שלנו את האתגר העומד בפני כל מי שעומד בפני פרויקט שיפוץ או בניה חיזקו אצלנו את הרצון לספק לבעלי עסקים וחברות שליטה מלאה ושקט תעשייתי לאורך כל תהליך הקמת חללי העבודה או המסחר.

חברתנו מציעה מעטפת שירותים רחבה החל משלב התכנון ועד לקבלת אישור אכלוס, כל זאת תוך כדי שמירה על שקט תעשייתי מלא עבור בעל הנכס: 

  • מיצוי הערך של הנכס בהתאם לצרכים ולשאיפות של הלקוחות שלנו.
  • ליווי וייעול תהליך התכנון והעיצוב תוך התאמה לתקציב ולתקנים.
  • טיפול בכל הבירוקרטיה, קבלני ביצוע, חומרי בנייה.
  • ביצוע הביקורות הנדרשות.

ימים א-ה, 8:00-16:00.

פרט לפרט - מומחים בהקמת סביבות עבודה

לקוחות ממליצים

"משלב העיצוב, דרך הביצוע, ועד האכלוס הוכחתם שאין דבר העומד בפני הרצון. בניתם עבורנו סביבת עבודה יעילה, יפהפייה, נעימה ומפנקת. ניהלתם וביצעתם פרויקט בקנה מידה עצום, בלוחות זמנים צפופים מאוד וכל זאת בשקט תעשייתי מוחלט, מבחינתנו, כאילו הפרויקט נבנה מעצמו. תודה רבה על המסירות, הנחישות ושיתוף הפעולה"
אידו ג'ינו, מנכ"ל RAPID API
"גיל, קובי וכל צוות פרט לפרט היקר. מתחילת הפרויקט ועד סופו ויש לומר גם לאחר שהסתיים, סיפקתם שירות נעים ואדיב, תוך שמירה על סטנדרט ביצוע גבוה ואיכותי, עמדתם בלוחות הזמנים ובכל מילה שנתתם והייתם זמינים ונכונים לכל בקשה. תודה רבה על פרויקט בניה שהיה מהנה ונעים ובעיקר תודה על התוצאה הנפלאה"
אביאל זיו, עו"ד
"צוות יקר בעזרת הנחישות והמקצועיות שלכם, הצלחנו לעמוד באתגרים הקיצוניים ולמסור את הפרויקט בלוחות הזמנים הכמעט בלתי אפשריים שהוגדרו. המסירות שלכם, לצד הידע והניסיון היוו את הבסיס להצלחת הפרויקט"
אלירן אזולאי, מפקח בניה סי בריבוע
"קובי וגיל, תודה על שיתוף הפעולה, היצירתיות שבפתרונות, הנכונות ליישם כל פרט ופרט והרצון המשותף למסור את הפרויקט ברמה הגבוהה ביותר. הניסיון העשיר, הידע והיכולות המקצועיות שלכם הפכה את תהליך העבודה ליעיל ומהיר בצורה יוצאת דופן"
אריאל אמריו, אדריכל
"תודה על ליווי מדוייק מקצועי ונעים בדיוק כמו שהיינו צריכים בשביל לבנות את גורד השחקים שנמצא בכוף גורדון. לא היה אפשרי בלעדיכם. פרוייקטים בענף הבניה והשיפוץ כוללים תהליכים המבוססים על גורמים רבים ומחולק לשלבים שונים. שילוב הכישורים שלנו מאפשר לנו להשתלב ולסייע בכל שלבי הפרוייקט, לספק לכם פתרון מלא וכולל או לחילופין פתרון ייעודי המותאם בדיוק לצרכים שלכם."
שמואל אזולאי, מנכ"ל אגורן פרוייקטים

השאירו פרטים