רוית בכאש

פילאטיס מזרן, מכשירים ו-Core‏

נעים להכיר,

אני רוית בכאש, מאמנת פילאטיס מזרן בהוד השרון.

את הפעילות שלי הקמתי במטרה להעניק מעטפת מלאה לכל מתאמנת ומתאמן, בהתאמה אישית. האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות, כך שבכל שיעור מובטח לך יחס אישי ותשומת לב לדיוק התנועות – לתוצאות מיטיבות באווירה חמה ומשפחתית.

הסוד להצלחה הוא בהתמדה.
תבחרי נכון, הגוף ירגיש בהבדל.

התנועה הייתה חלק מחיי מאז ומעולם, כבר בצעירותי הייתי נערת גומי בהתעמלות אמנותית ושחייה תחרותית בהפועל חולון. 

החיים התגלגלו ומצאתי עצמי בעבודות משרד שמעולם לא באמת אהבתי. בגיל 45, כשהילדים גדלו, החלטתי להפסיק להתפשר ולחזור אל האהבה הראשונה שלי – עולמות התנועה. הלכתי ללמוד פילאטיס מזרן בוינגייט, משם המשכתי העמקתי את הידע באנטומיה ופתולוגיות, המשכתי לקורסים נוספים של TRX פילאטיס מכשירים, שיקום ועוד רבים וטובים. 

גם כיום, אני ממשיכה ללמוד, לחקור, להעמיק ולדייק את הידע ושיטות העבודה שלי, כדי להעניק למתאמנות והמתאמנים שלי את הטוב ביותר דרך תנועה נכונה.

"שינוי מתרחש באמצעות תנועה, ותנועה מרפאה", ג'וזף פילאטיס

מבחינתי, זהו לא עוד סטודיו; אלא בית מקצועי לתנועה, לנשים, אימוני פילאטיס בקבוצות קטנות ביחס אישי. ההקפדה על שיעורים בקבוצות קטנות נובעת מהרצון והצורך לעקוב מקרוב אחר כל תרגיל, ולהעניק דגשים חשובים שיהפכו כל תרגול לאפקטיבי ומדויק יותר, אימון מיטבי ללא כאב.

1. ריכוז – Concentratn.
ג'וזף פילאטיס הצהיר כי בשביל לעבוד עם הגוף, צריך להפעיל את המחשבה כי היא זו שמפעילה את הגוף. מקום לתת למחשבות לנדוד, המתעמל מתרכז בגוף ובביצוע התרגיל עצמו

2. שליטה – Control.
שליטה גופנית פיזית ומנטאלית. ג'וזף פילאטיס דרש כי התרגיל יבוצע בשליטה מלאה של הגוף ובשליטה מלאה של המוח (mind) על הגוף. כל תנועה נעשית במחשבה מלאה ומתוך התכווננות לביצוע תנועות מדויקות ומאורגנות

3. דיוק – Precision.
הדיוק מעלה את רמת הביצוע של התרגיל והוא פרטנר של השליטה – ככל שרמת הדיוק תעלה בעת ביצוע התנועה כך תעלה האפקטיביות. “יש להתרכז בתנועה נכונה בכל תרגיל, אחרת תעשה אותה לא נכון ותאבד את ערכה” אמר פילאטיס.

4. נשימה – Breath.
“מעל הכול למד לנשום נכון” אמר ג’וזף פילאטיס. הנשימה, פעולה טבעית ולא רצונית המתרחשת בגופנו, מזרימה חמצן לגוף וממריצה את מערכת הדם. בשיטת פילאטיס הנשימה הינה מרכיב בלתי נפרד מהתרגיל והתרגול, הנשימה מאפשרת זרימה בתנועה וביצוע תנועות קשות ומסובכות ביתר קלות. נשימה נכונה עוזרת לשלוט בתנועות בזמן התרגילים ובחיי היומיום גם יחד.

5. קצב וזרימה – Rhythm & Flow.
תנועה מטבעה מתמשכת, זורמת, דינאמית ונעה. איכות התנועה חשובה יותר ממהירותה ונובעת ממרכז חזק ללא נוקשות ומתח. בסופו של דבר התנועות צריכות להיות רצופות וחלקות, כמו ריקוד ארוך.

6. תנועתיות – Whole body movement. 
פילאטיס טען כי כל עוד התרגיל ממלא אחר העיקרון הזה – זה פילאטיס. התנועה של כל הגוף באופן סימולטני שומרת על טווחי תנועה מלאים של השרירים והמפרקים
התנועה מעוררת קואורדינציה, מחזקת את התחושה הפרופריוצבטיבית, מהנה, נותנת תחושה נעימה ומחטבת

7. מרכז – Powerhouse.
פילאטיס קרא למרכז הגוף “בית הכוח” (Powerhouse) הנמצא בין החלק התחתון של הצלעות לקו שמסביב לעצמות הירך. קבוצה גדולה של שרירים במרכז עוטפים את הבטן, הגב התחתון, הירכיים והישבן. חיזוק המרכז ושמירה על גמישותו מפחיתים סיכויים לפציעות ומונעים כאבים כרוניים בגב התחתון. כל האנרגיה של התרגילים מגיעה מבית הכוח לכיוון הקצוות.

בעיניי, פילאטיס הוא ענף המחבר בין גוף ונפש, באיזון מושלם. 

כל שיעור הוא מסע שלנו אל תוך עצמנו, בתנועה נכונה ומדויקת. בעזרת אימונים איכותיים, ליווי ותמיכה מקצועיים ואווירה משפחתית, נוצרת החוויה בתרגול . מזמינה גם אותך לעשות את הצעד הראשון במסע שייטיב עם גופך ונפשך.

שעה עם עצמך,
שעה של הרגשה טובה,
התבוננות פנימית,
העמקת הקשר בין הגוף והנפש.

שעה של גוף חזק ונפש בריאה.

לבחור נכון,
לבחור בך,
לבחור בגוף שלך.

מחכה לך. 

אימוני פילאטיס קלאסי:
אימוני מזרן לפי השיטה הקלאסית, המחזקת, מאריכה ומגמישה את הגוף תוך התמקדות בחיזוק שרירי הליבה והפעלת השרירים המייצבים. באימון נשים דגש על עקרונות השיטה: נשימה, ייצוב, מרכוז, ריכוז, דיוק, גמישות, שליטה, זרימה.

אימוני פילאטיס CoreX בשילוב אביזרים:
אימונים המשלבים מספר שיטות אימון תוך יישום העקרונות במנחים שונים בשילוב אביזרים שונים. האימון תנועתי, פונקציונלי ומאתגר יותר מהשיטה הקלאסית, ומשלב שימוש ברצפים תנועתיים של עבודת כוח, שיווי משקל, נשימה, קואורדינציה, גמישות ועוד. 

בואי ותני לגוף שלך משהו טוב

שעה אחת
שעה של הקשבה,
שעה של תנועה,
שעה של זרימה,
שעה של ריכוז ומרכוז,

שעה של נשימה התארכות השתרשות ותנועה.
שעה שבה תרגישי טוב יותר עם עצמך,
שעה של התבוננות פנימית,
העמקת הקשר בין הגוף לנפש,
שעה של גוף חזק ונפש בריאה,

תבחרי נכון.
תבחרי בך.
תבחרי בגוף שלך.

באחריותי להביא את כל הטוב הזה אלייך❣
באחריותך להגיע לאימון היכרות

האימונים מתקיימים בימים שלישי ושישי בשעות הבוקר ושלישי בערב

מחכה לך שנכיר💝

לרכישת אימון היכרות לחצי כאן >
55 דקות 55 שח❣️

ימי שלישי בשעה  08:15- פילאטיס קלאסי.
ימי שלישי בשעה 19:00- פילאטיס קלאסי.
ימי שישי בשעה 08:00- פילאטיס CoreX בשילוב אביזרים.

כושר גופני הוא התנאי הראשון לאושר

ג'וזף פילאטיס

לקוחות ממליצים

״כחובבת פילאטיס מכשירים מושבעת מזה 4 שנים החלטתי לגוון לפילאטיס מזרן. את רוית ואהבתה לספורט אני מכירה כבר שנים רבות. היא חיה ונושמת את זה. כשראיתי שהיא מאפשרת אימון אונליין מיד ידעתי שאני את זה הולכת לנסות. האימון ככ ברור ומובן, כל תנועה מלווה בהסברים ותנועה רודפת תנועה כאילו שאני בריקוד ולא באמצע אימון גופני. והכי כיף שאפשר לעשות את זה מכל מקום. תענוג אמיתי, עבודה מקצועית. ממליצה בחום לנסות.״
שלומית כראדי‏
״אני מתאמנת הרבה שנים ולמצוא את המאמן המתאים, זה לא תמיד פשוט. רוית מקצועית, דואגת להתעדכן ולגוון ועוד לא היה שיעור דומה לקודמו. הקבוצה קטנה וזה יוצר אווירה נעימה ואפשרות להגיע ולדייק כל מתאמן. חוץ מזה, אני נוסעת כמעט חצי שעה כדי להגיע אליה כל פעם, אז זה כבר אומר הכל. תודה, יקירה 🙏״
שלי אברהם
״כל חיי אני עוסקת בפעילות גופנית, ועכשיו עם הגיל המתקדם חשוב לי לשמור על גמישות המפרקים על אורך השרירים ועל חוסן כללי של הגוף.בשבילי זה אימון משלים ומושלם כי אני רצה המון הפילאטיס מחזק אותי וגם המתיחות שאת עושה נהדרות בשבילי וזה גם תורם לשיווי משקל. בזמן האימון יש אתגר פיזי אבל בזכות הזרימה והגיוון באימון יש גם הנאה והרגשה נהדרת, אחרי האימון ההרגשה של סיפוק והנאה והמון הודייה מצב רוח נהדר וזה שווה הכל"
ענת גרינברג
״הייתי כמה ימים עם כאבי גב והשיעור אתמול היה כמו טיפול בשבילי. היום היתה ממש הקלה. היה שיעור מעולה ומדוייק"
ניצן אלון
"רויתוש את פשוט מדהימה באמת באמת אין לך מושג כמה השיעור הזה היה מדוייק ונכון אחרי שבוע לא פשוט. אין כמוך"
"וואוו איזה כיף, רוית את מדריכה בחסד! ההסברים שלך מדוייקים. נעימין, ברורים. העברת לי שיעור עוצמתי, מעניין וכייפי. תודה.״
שלומית זיתוני
״ממליצה בחום רב, הסטודיו בהוד השרון נעים ומזמין ומלא באנרגיות נהדרות, האימונים מאפשרים לנו להניע איברים שלרוב שכחנו (בנוסף לכל היתר). בטכניקות נהדרות שעושות עבודה מצויינת על הגוף ועל הנשמה, והאחרונה חביבה, רוית – מדריכה בחסד עליון, מדוייקת, משרה אוירה נהדרת והופכת את המפגש לחוויה אחרת. כבר כתבתי? ממליצה בחום אתם תודו לי"
הדר גרינשפן
"הי אהובה, מרגישה היום את כל הגוף שלי, זרועות, שכמות, ישבן ובטן....הרגשת תענוג וסיפוק, כנראה שעשיתי עבודה אתמול, תודה ענקית"
״את מאמנת רצינית, אחראית, מקצועית, את מסבירה היטב, ומתקנת את הטעויות שלי, מה גם שהכל זורם, ונעים, כיף לי, לפני שהתאמנתי איתך הגוף כאב לי במקומות שונים ולא היה לי מצב רוח, הרגשתי שהגוף עייף מאז שאני איתך השרירים עובדים, כמעט ואין כאבים, כבר אין כאבי ראש מצב הרוח טוב ואני נהנת מהאימונים"
חנה לניאדו
"אני מרוויחה כל כך הרבה, אצלך באימון השרירים עובדים וכמעט אין כאבים, בזמן האימון את קשובה למה שקורה אצלי את לא נחה לרגע, נפש בריא בגוף בריא!, אחרי השיעור אני מרגישה שהאנרגיות שלי מתחדשות, ממליצה עלייך בחום ואהבה"
"רוית, את הכי שבעולם, אנחנו קבוצה של הגיל השלישי שיחד כבר שנים, רוית לא יודעת גבול כמה להעניק לנו, הרווח כולו שלנו ביכולות שאליהם הגענו, הגב מיושר המפרקים גמישים, ומשמרים את הדבר הנכון והחשוב הריאות גופנית, אחרי השיעור אני מלאה באנרגיות וזאת המתנה הכי גדולה, אז תודה"
אסתי בוקס
"רוית, התקשורת עמך מאוד חיובית, את יודעת לאתגר אותי, וכמו כן לשמור על קבוצה קטנה וקבועה, האימון שומר לי על גמישות הגוף, על כושר ועל יכולת תנועה טובה וכמו כן על ריכוז. תוך כדי השיעור אני נהנת ומאותגרת ומסופקת על כך שאני מצליחה למרות שלעיתים התרגילים קשים לי ואין ספק שאני שמחה כל כך הצלחה קטנה כגדולה ואין על ההרגשה בסוף האימון. תמשיכי כך ואני איתך"
מיכאל מאיר
״רואים תוצאות מטורפות (לפחות אצלי) קבוצה אינטימית ומשפחתית, יחס אישי #1, את יודעת להתאים את התרגילים לרמות השונות ולבעיות שיש לכל אחד מאיתנו, יוצאת מהשיעור בכלל לא תפוסה, כל שיעור שוני מהשני...מאוד מאוד מגוון"
הדר גרינברג
״את מביאה איתך מעבר למקצוענות ולרצינות מלא אפטיה ואנרגיות טובות, את דורגת לכל אחד ואחד מאיתנו, וההרגשה נהדרת וזה לא ברור מאליו"
"הכי הכי מומלצת, בסטודיו אינטימי באווירה משפחתית, קבוצות קטנת, יחס אישי, אוירה נהדרת, ולא פחות חשוב סופר מקצועית. מאז שהתחלתי להתאמן אני מודה על ההיכרות עימה כל יום. תרומה אדירה לגוף ולנשמה"
הדר גרינשפן
תקשיבי...את בליגה של הגדולים!!! היה אימון מ ע ו ל ה !!! אין שריר אחד בגוף שדילגת עליו, הטכניקה סוף. אהבתי את הדיוק שבתנועה בשמן השיעור, את העובדה שניתן לעצום עיניים להקשיב להסברים ולהבין במדוייק מה יש לעשות, ברור לשא עצמתי כי תענוג לצפות בך בזמן ביצוע התרגילים. אנרגיה אאאאששששש, הוצאת אותי עם חיוך וחשק לצאת לבלות, איזה עונג צרוף. תודה!!!״
מיה קדוש
״רוית, אלופת עולם, אחרי אימון פילאטיס מושלם!!! אפשרת לי למצוא את הדרך לתחזק את מערכת הגוף, לא רק להיראות טוב יותר אלא להרגיש טוב יותר עם הגוף, שעה של התבוננות פנימית, שיקום חיזוק והגמשה, העמקת הקשר בין הגוף לנפש.... מילים שלך וכל כך נכונות״
אולגה אמיר

השאירו פרטים