רבקה עמרם

ה. אדריכלית

קבלת היתר לבניית ממ"ד

קבלנים ויזמים

נעים להכיר, רבקה עמרם

 ה. אדריכלית עם שנים של ניסיון בתחום רישוי הבנייה, המתמחה בהיתרי בנייה ורישוי לעסקים ופתרונות מתקדמים לטיפול בחריגות בנייה. רבקה בעלת ניסיון בעבודה מול עיריות ורשויות מקומיות.

רבקה עובדת עם מגוון רחב של לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים ברחבי הארץ, תוך מתן שירות אישי ומקצועי לכל אורך הדרך. הנסיון במהלך השנים ועבודה עם לקוחות בכל הארץ מעניק לרבקה את היכולת להתמודד עם כל בעיה שנוצרת בדרך ולדאוג לכל פרט קטן.

לאורך כל התהליך מובטח לכם יחס אישי וליווי צמוד עם מענה לכל שאלה, על מנת שתוכלו לקבל במהירות את היתר הבנייה לממ"ד ולחסוך זמן יקר שלכם.

  •  ליווי בתהליך הרישוי.
  • טיפול בחריגות בנייה.
  • הוצאת היתרי בנייה לממ"ד.

ימים ראשון עד חמישי 8:00-17:00

לקוחות ממליצים

"תודה לרבקה על הליווי, המעורבות של רבקה הייתה חשובה לקידום העניין. יש ערך מוסף בלהעסיק אנשים בעלי נסיון ואחריות מקצועית"
ענת - בת ים
״רבקה יקרה, אנו, דיירי מאיר בעל הנס 4 ברמת גן, מבקשים להודות לך מעומק הלב על עבודתך הנאמנה בהגשת הבקשה לסלילת חנייה בבניין. לפני כ-5 שנים, התחלנו גן את פרוייקט סלילת החנייה מול עיריית רמת. לא שיערנו כי התהליך יהיה כל כך ארוך, מתסכל ומייגע. במהלך השנים, התחלפו בודקי הבקשה וההתנהלות המקצועית מול העיריה היתה מסובכת ומורכבת. לשמחתנו הרבה, לפני מספר חודשים, קיבלנו מתנה ענקית- אותך. בחריצות ומקצועיות אין קץ, הגשת את הבקשות ומילאת את כל דרישות העירייה במהירות וביעילות. היית זמינה בכל שעה ביום עבור כל שאלה. מלבד המקצועיות הבלתי מתפשרת שלך, זכינו להכיר אדריכלית מלאת אנושיות, הקשבה ואכפתיות. הפכת לחלק בלתי נפרד מהפרוייקט ומאיתנו. אנו ממש לפני קבלת ההיתר ומרגישים צורך עז להודות לך על הכל!!! אין מספיק מילים שיכולות לשקף את תודתנו הגדולה עבור המאמצים הבלתי נלאים שלך, עבור עבודתך הקשה והמיומנת ועל גישתך האנושית. נשמח להמליץ על שירותייך בפני כל פונה.״
תומר - רמת גן

השאירו פרטים