סיגל יהושע

דיאטנית קלינית מוסמכת

נעים להכיר, סיגל יהושע

דיאטנית קלינית מוסמכת 28 שנה, עם ניסיון של עבודה בבתי חולים בעבר ובעלת קליניקה בהוד השרון.

לאורך שנות עבודתי, הבנתי שהבעיה העיקרית של רוב האנשים היא האכילה רגשית. גם אם יש לך את התפריט הטוב ביותר עדיין זה לא יצליח לאורך זמן אם לא תקבלי כלים לאכילה רגשית ולדחפים והפיתויים באכילה היומיומית.

בטיפול אצלי תקבלי כלים לאכילה הרגשית כך שתעברי שינוי תפיסתי ושינוי עמוק בדפוסי החשיבה בכל הקשור לאכילה.  אני עובדת במגוון שיטות טיפוליות נוספות שנותנות כלים פרקטיים להתמודד עם האכילה המנטלית. 

לאורך השנים הצלחתי לעזור ליותר מ 8,000 אנשים לרדת במשקל.

  • ליווי אישי בקליניקה או בזום.
  • קבוצות הרזיה.
  • ייעוץ, מעקב ותפריטים לנשים בהריון, תזונת ספורט, צמחונים, טבעונים ולעליה במשקל למי שבתת משקל..
  • סדנאות והרצאות לחברות וארגונים.

אם ניסית לעשות דיאטות בעבר, אם את מרגישה שהעומס היום יומי מפריע לך לרדת במשקל, אם כל פעם שאת יורדת במשקל את עולה בחזרה חשוב לי שתדעי שאת לא לבד .

אוכל הוא חלק מההנאות שלנו בחיים ושתדעי שאפשר להמשיך ולהנות משגרת החיים ועדיין לרדת במשקל.

אם את רוצה להתחיל את השינוי אני מזמינה אותך לקבוצת הרזיה פרונטלית – אתגר של 10 שבועות בהם תוכלי להגיע ליעד שלך מבלי לפגוע באורח החיים שלך.

✅ ליווי מלא לאורך כל התהליך
✅ כניסה לקבוצת וואטסאפ פתוחה לשיתופים, שאלות והתייעצויות מעבר למפגשים הפרונטלים.

לפרטים נוספים אודות המחזור הקרוב לחצי כאן >

לקוחות ממליצים

"סיגל, איזה מזל שהגעתי אליך בחיפושיי אחר ליווי לשינוי מערכת היחסים שלי עם אוכל. היה לי מאוד ברור שאני רוצה להשתחרר מהדיאלוגים ההרסניים שחיים בתוכי ומחוצה לי ומשפיעים עליי כל כך. רציתי להחזיר לעצמי את ההקשבה לגוף ולמנגנון הרעב והשובע הטבעי שלי. תודה סיגל על ליווי ותמיכה מסורים ומלאי השקעה. קיבלתי אצלך כל כך הרבה ידע וכלים להיות נחמדה יותר אל הגוף שלי ותודה שקיבלת והתאמת את הליווי לצרכים והבקשות המיוחדות שלי. התוספת הנעימה של התהליך זה שירדו ממני נכון לרגע זה 11 קילו ללא מאמץ ובלי התפשרות כלשהי. תודה!"
חגית ארליך
"בזכות הדיאטנית שלי ירדתי כבר 26 ק"ג. בניית תפריט שתואם את סדר היום שלך, דברים שאת אוהבת או לא אוהבת ומצב בריאותי אבל זה לא רק התפריט. השינוי הוא בראש ולא רק בצלחת, ממליצה מאוד!"
עידית גבריאל
"ממליצה בחום על האחת והיחידה. דיאטנית הכי מקצועית שהכרתי. מעבר לתפריט עובדת הרבה גם על הצד המנטלי, איך להתמודד עם אתגרי היום יום, איך לשלב את תהליך הירידה בחיים שהם לעיתים מורכבים."
הגר טאו ברש
"אצל סיגל זה לא מסתכם רק בתפריט אלא תהליך שממש עושה שינוי תפיסתי ושינוי עמוד בדפוסי החשיבה בכל הקשור לאכילה. מניסיון."
דרי הדר סונין
"היי סיגל יקרה, רציתי להגיד לך תודה רבה על תהליך מושקע, אפקטיבי ומוצלח. ניסיתי להוריד במשקל פעמים רבות בחיי ותמיד הרגשתי שהתפריטים וספירת הקלוריות לא מספיקים ואצלך קיבלתי משהו אחר שהיה מדויק! ההבהנה של התנהגות האכילה והמודעות לחשיבה שמאחורי הם אלו שהיו עבורי מדויקים ובזכותם הצלחתי להגיע למשקל היעד שלי ולאמץ הרגלים בריאים להמשך. הזמינות שלך לכל שאלה בכל שעה הייתה מדהימה וסייעה גם היא לתהליך. אני מודעה לך המון על כל הכח שנתת לי ולנו בקבוצה!"
שירלי בר טוביה
"וואו איזה שינוי זה עשה לי! אני אחרי 8.5 קילו ולפני עוד ארבעה ליעד ואני רוצה להגיד לכם שאני עושה את זה בכיף, במסעדות, באוכל, בלי לריב עם עצמי ועם המשקל בשלווה. סיגל לא רק מדייקת את האוכל וצריכתו, היא מעבירה שינוי מחשבתי, שככל שתתמסרו אליו ככה יצליח יותר. מאוד ממליצה לכל מי שרוצה פתרון רגוע, יסודי ונכון"
מירי וקסלר
"אחרי שכבר ניסיתי כל כך הרבה שיטות להוריד במשקל הגעתי לסיגל. 'הרזייה בכח המחשבה' - נשמע מבטיח אז החלטתי לנסות. בתחילה הייתי סקפטית אך הופתעתי לטובה. הסדנה עברה לי בהנאה גדולה והציפיה למפגש רק הלכה וגברה משבוע לשבוע. במסגרת המפגשים הצפנו קשיים, חוויות והכל באוירה נעימה וקלילה בביתה של סיכל. הקסם בתהליך שעברתי אצל סיגל הוא שהאוכל כבר לא אישיו. למדתי להקשיב לגוף, לאכול הכל ובמידה לצד ספירת קלוריות והכי חשוב שלא ויתרתי לעצמי גם אם לפעמים לא היה קל (בעיקר בתחילת התהליך). הליווי והתמיכה לאורך כל הדרך של סיגל וגם של חברי הקבוצ היו אבן דרך חשובה בתהליך. כיום לאחר שהשלתי 10 ק"ג ממשקלי האוכל לא מנהל אותי יותר אלא אני אותו, אני בשליטה ובהקפדה טבעית על התזונה. הטמעתי את הכלים שרכשתי בסדנה והם ילווני כל חיי. ומה שיפה בכלים שסיגל נותנת הוא שהם כלים לדרך חיים - זו לא עוד סתם דיאטה. ממליצה בחום רב!! סיגל מקצועית, מקסימה ועם לב זהב!"
מיכל הדר

השאירו פרטים