Top pilates

פילאטיס מכשירים בנתניה - לילך בלנק

נעים להכיר, לילך בלנק

טופ פילאטיס הוא מרחב ריפוי תנועתי המנגיש את פילאטיס המכשירים במקצועיות בלתי מתפשרת, בהתמקדות מלאה בצרכים האישיים של כל מתאמן ומתאמנת. הסטודיו מצויד במכשור אירופאי מהמתקדמים בעולם ומציע מערכת שעות מגוונת ונוחה מבוקר עד ערב ובימי שישי.

בנוסף לאימוני פילאטיס מכשירים, מתקיימים במקום מפגשי מדיטציה מונחים לריפוי ורוגע, לצד מעגלים וסדנאות לנשים, נשים לאחר לידה והבייביז שלהן. כל אלו, מתוך רצון אמיתי ליצור איזון בין גוף ונפש, תנועה וחשיבה – בכל גיל, לכל גוף. 

מעבר לפילאטיס, בסטודיו יתקיימו מפגשי מדיטציה בלבד להרפייה ורוגע. זמן שבו נוכל להתמקד בעצמנו, בחיוניות ובחיוביות. באופטימיות, באנרגיות. 

(המפגשים ללא עלות למנויי הסטודיו)

בין השיעורים, יתקיימו פעילויות ייחודיות לנשים ולאימהות אחרי הלידה; מעגלי שיח  עם מנחת הורים מוסמכת, מפגשי עיסוי לתינוקות ועוד. כמובן, כל המפגשים יתקיימו יחד עם הבייביז שלכן! לאחר מכן, תוכלו תמיד לחזור לשיעור פילאטיס בערב לזמן איכות עם עצמכן.

אנחנו כאן, מבוקר עד ערב ובימי שישי,
עם מערכת שעות מגוונת המוקדשת כולה ליצירת תנועה בריאה יותר ואיזון גוף נפש.

  • כרטיסיית ניסיון (רכישה חד פעמית) 4 אימונים – 180 ש"ח

  • מנוי של 2 אימונים בשבוע – 470 ש"ח

  • מנוי של 3 אימונים בשבוע – 550 ש"ח

  • מנוי של 4 אימונים בשבוע – 670 ש"ח

ימים א-ה,  07:00-21:00.

לקוחות ממליצים

״אני חייבת לשתף שהשיעורים שלך פשוט WoW את יודעת לדייק אותנו בצורה מושלמת אני יוצאת ממך עם השקעה והנאה לכל השבוע וזה בהחלט ניכר גם על הגוף"
סיון
"הייתי מאחלת לכולן.ם מדריכה כמו לילך. המקצועיות החיבור הבינאישי שהיא יוצרת עם המתאמנות, ההרגשה הטובה, והתוצאה שרואים בסופו של דבר באימונים שלה. אני השתדלתי להגיע לסטודיו כמעט רק לשיעורים שלה. הנאה גדולה"
ליאת
"אני מתאמנת אצל לילך מזה כשנה. והחיבור היה מיידי. לילך מעבירה שיעורים בצורה מקצועית ונעימה תוך שימת לב לפרטים הקטנים בכל אימון ואימון והתרגילים הינם מדויקים. באופן אישי כשהייתי יוצאת מאימון לא הייתי מרגישה שהיה ״קשה מדי״ או ״קל מדי״ הייתי מרגישה שהגוף שלי היה זקוק למנת אנרגיה הזו והייתי יוצאת בתחושה הזו בעיקר בשיעורים של לילך עד שכבר הייתי קובעת את האימונים שלי לפי הימים שהיא מעבירה שיעור. פשוט שעה של התנתקות והתכנסות לתוך עצמך. ממליצה ממליצה ושוב פעם ממליצה בחום!!! אם את רוצה לראות שינוי, להרגיש טוב עם עצמך ועם הגוף שלך ובעיקר להנות- רק תגיעי! "
ליה
"לילך מדריכה מקצועית המעבירה את תוכן השיעור בדייקנות, נאמנות לשיטה, תשומת לב לתנועה, לגוף ולמתאמנים, ולא מוותרת על חיוך ורוח טובה. כבר שנים שהדרך של לילך הכי טובה עבורי"
שירלי
"אין כמו לילך! לילך מעבירה את האימונים בצורה כל כך כיפית וחיובית ואי אפשר לפספס כמה היא אהובה על ידי כל מהמתעמלות שלה, אבל מעבר לכך, היא מקצועית מאוד, שמה לב לפרטים הקטנים ומדייקת. לילך נותנת תשומת לב מלאה לכל אחת מהמתאמנות, וניכר שחשוב לה שנעשה כל תרגיל בהתאם למידת היכולת שלנו תוך מקסום היכולות שלנו"
שרון
"לילך מדריכת פילאטיס מקצועית, משרה רוגע, מסבירה באופן ברור, שמה לב לפרטים הקטנים. נהניתי בכל שיעור ומחכה כבר לשיעורים הבאים״
לירז
"את לילך הכרתי הסטודיו לפילאטיס מכשירים, מיותר לציין שכשאת באה להתאמן, יותר מכל האימון חשוב החיבור, חשובה ההתחשבות, חשובה היכולת לראות את המתאמן. ולילך היא פשוט כזו. היא רואה אותי ואת המתאמנים מבלי שצריך לדבר, היא רואה שכשהגעתי שמחה, עייפה, באנרגיות טובות או פחות והיא מעיפה אותי ואותנו באוויר, כל אחד כאינדוידואל! היחס האישי, החיוך, האמונה וגם הנזיפה שצריך. לילך את הלב 🩷 ואני מודה עלייך״
יפעת
"את לילך הכרתי לפניי 5 שנים בערך הגעתי לסטודיו בלי הכרות עם פילאטיס והיא גרמה להתאהב בשיטה ובתרגילים כעבור 5 שנים , אני מקפידה , מאוהבת בשיטה ואף לומדת בעצמי"
מורן
"התחלתי ללמוד אצל לילך פילאטיס מכשירים לפני שנתיים ,היא ומדריכה נוספת היו המדריכות הקבועות אליהן הלכתי. מיד הבנתי שלילך היא המדריכה האולטימטיבית עבורי. קשובה, עדינה, מעודדת, מתקנת (מאד חשוב ), מפרגנת ותמיד דוחפת קדימה להצלחה. השיעורים של לילך מלווים בהמון קשב לצד מקצועיות גבוהה ותמיד הרגשתי בידיים טובות. לילך גרמה לי להתאהב במקצוע והרבה בזכותה התחלתי ללמוד בעצמי להיות מדריכת פילאטיס"
אמור
"כמתאמנת פילאטיס מכשירים הרבה שנים, חשוב לי מאוד שהשיעורים יהיו מקצועיים ומאתגרים וזה בדיוק מה שאני אוהבת בשיעורים של לילך. אחת המדריכות המצוינות שהיו לי ! השיעורים של לילך ברמה גבוהה, ההדרכה מאוד מקצועית והאימונים מגוונים ומאתגרים. לילך יודעת להוציא מכל המתאמנים את המיטב תוך התאמת התרגילים המתאימים להם ושיפור היכולות שלהם. מי שרוצה לראות תוצאות וגם להנות ולהזיע (-: בדרך - חפשו את השיעורים של לילך . 🙏❤️״
שירה
"לילך האלופה, כיף להגיע לשיעורים שלך, כל שיעור אני לומדת ממך משהו חדש. נעימה וקשובה לכל תלונה או תנועה לא נכונה ❤️ תודה לך שאת עוזרת לי להתחזק"
שרון

השאירו פרטים